Analiza rynku pomoże w wyborze

08 kwietnia
09:57 2014

Przeglądając ostatni ranking kredytów gotówkowych można zauważyć że o najtańszy kredyt gotówkowy można się starać w takich bankach jak boś, bank pko bp oraz bank pocztowy.

Niestety bank pko od dawna reklamując swój najtańszy kredyt zapomniał że nie jest to wcale tani kredyt gotówkowy skoro bierze za swój kredyt aż 6 procent prowizji. Zresztą taniego kredyty nie ma również pierwszy w kolejności boś który wprawdzie reklamuje swoja ofertę jako tani kredyt gotówkowy ale jeżeli wyliczymy jego miesięczna ratę to z pewnością nie będzie to tani kredyt gotówkowy. A więc co mamy zrobić aby starając się o w miarę tani kredyt gotówkowy znaleźć na rynku najbardziej nam odpowiadający. Rzeczywiście dobrze jest sprawdzić ranking kredytów gotówkowych ponieważ mamy wówczas jakiś obraz co dzieje się na rynku kredytów gotówkowych. Ale oczywiście ranking kredytów gotówkowych nawet jeżeli byłby jak najbardziej szczegółowy i precyzyjny nie wystarczy aby dobrać dla siebie jak najkorzystniejszy kredyt. Najlepiej jeżeli poprzez kalkulator kredytowy wyliczymy koszt takiego kredytu, nawet jeżeli jest to tylko przybliżony koszt. Ale na kalkulatorach tez trzeba się znać a przede wszystkim trzeba wiedzieć jak dobrać dla siebie najkorzystniejszy kredyt. Nie tani kredyt gotówkowy ponieważ takich kredytów nigdy nie było nie ma i nie będzie, ale najkorzystniejszy kredyt. Oferta kredytów jest duża, banki zaczynają wprowadzać na rynek oferty promocyjne ale jak wiadomo na promocjach bardzo łatwo jest się przejechać. Promocje szybko się kończą i pozostaje już tylko drogi kredyt na niekorzystnych zazwyczaj warunkach który musimy spłacać.

Może więc lepiej skorzystać z opinii doradcy finansowego które przedstawi na co najmniej kilka wariantów kredytu gotówkowego oraz co najmniej kilka banków które maja najkorzystniejsze warunki i co bardzo ważne potrafią nam dobrać najbardziej odpowiedni kredyt.